Zimowa Szkółka Szachowa
10-21.02.2020r., od poniedziałku do piątku w godzinach 1000 - 1300, pierwsza grupa, oraz 1300 - 1600, druga grupa.
Wyniki rozegranych turniejów
Prestige 1 |
Prestige 2 |
Trzecia kategoria 1 |
Piąta kategoria 1 |
Piąta kategoria 2 |
Trzecia kategoria 2 |
Czwarta kategoria 1 |
Druga kategoria |
Czwarta kategoria 2 |
Prestige 3 |
Prestige 4 |
Prestige 5 |
Czwarta kategoria 3 |
Trzecia kategoria 3 |
Druga kategoria 2
Turniej Prestige 15 min. 10.02.2020r.
M | Nazwisko, Imię | Rank. | Pkt. | 1 | 2 | 3 | 4 | |
1 | Ładoń, Tymoteusz | 1600 | 5.5 | * | 1.5 | 2.0 | 2.0 | |
2 | Król, Mateusz | 1600 | 3.5 | .5 | * | 1.0 | 2.0 | |
3 | Kowalski, Stanisław | 1600 | 2.0 | 0.0 | 1.0 | * | 1.0 | |
4 | Pasternak, Michał | 1000 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | * |
Turniej Prestige 2 15 min. 10.02.2020r.
M | Nazwisko, Imię | Rank. | Pkt. | 1 | 2 | 3 | 4 | |
1 | Kowalczyk, Mateusz | 1400 | 6.0 | * | 2.0 | 2.0 | 2.0 | |
2 | Florkiewicz, Piotr | 1200 | 4.0 | 0.0 | * | 2.0 | 2.0 | |
3 | Szewczyk, Bartosz | 1400 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | * | 1.0 | |
4 | Mielnik, Zofia | 1300 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | * |
Turniej o trzecią kategorię 10.02.2020
M. | Nazwisko, Imię | Rank. | Pkt. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
1 | Trzoch, Jakub | 1400 | 6 | * | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
2 | Pazio, Jakub | 1400 | 6 | 1 | * | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
3 | Ładoń, Jeremi | 1400 | 4 | 0 | 0 | * | 1/2 | 1 | 1/2 | 1 | 1 |
4 | Jaworski, Miłosz | 1400 | 3.5 | 0 | 1 | 1/2 | * | 1/2 | 1/2 | 0 | 1 |
5 | Byś, Karol | 1400 | 3.5 | 0 | 0 | 0 | 1/2 | * | 1 | 1 | 1 |
6 | Pluskwa-Dąbrowski, Maciej | 1400 | 3 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 | 0 | * | 1 | 1 |
7 | Michniewicz, Tymon | 1400 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | * | 1 |
8 | Mrozek, Ignacy | 1200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | * |
Normy na trzecią kategorię wypełnili Jakub Pazio, Jakub Trzoch.
Turniej o piątą kategorię 10.02.2020
M. | Nazwisko, Imię | Rank. | Pkt. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
1 | Kośmicki, Stanisław | 1000 | 7 | * | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
2 | Czerny, Piotr | 1000 | 5 | 0 | * | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
3 | Świniarski, Sebastian | 1000 | 5 | 0 | 1 | * | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 |
4 | Czerny, Jan | 1000 | 4 | 0 | 0 | 1 | * | 0 | 1 | 1 | 1 |
5 | Korolkiewicz, Mateusz | 1000 | 3.5 | 0 | 0 | 0 | 1 | * | 1/2 | 1 | 1 |
6 | Jasiński, Eryk | 1000 | 2.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1/2 | * | 1 | 1 |
7 | Stępień, Bartłomiej | 1000 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | * | 1 |
8 | Sasin, Ignacy | 1000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | * |
Normy na piątą kategorię wypełnili Piotr Czerny, Sebastian Świniarski, Jan Czerny. Normę na czwartą kategorię wypełnił Stanisław Kośmicki.
Turniej o piątą kategorię 12.02.2020r.
M | Nazwisko, Imię | Rank. | Pkt. | 1 | 2 | 3 | 4 | |
1 | Jasiński, Eryk | 1000 | 4.5 | * | 1.0 | 1.5 | 2.0 | |
2 | Korolkiewicz, Mateusz | 1000 | 3.5 | 1.0 | * | 2.0 | .5 | |
3 | Stępień, Bartłomiej | 1000 | 2.5 | .5 | 0.0 | * | 2.0 | |
4 | Sasin, Ignacy | 1000 | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 0.0 | * |
Turniej o trzecią i czwartą kategorię 12.02.2020
M. | Nazwisko, Imię | Rank. | Pkt. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |
1 | Kowalczyk, Mateusz | 1400 | 6.5 | * | 1 | 1 | 1/2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
2 | Michniewicz, Tymon | 1400 | 4.5 | 0 | * | 0 | 1/2 | 1 | 1 | 1 | 1 |
3 | Byś, Karol | 1400 | 4 | 0 | 1 | * | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 |
4 | Ładoń, Jeremi | 1400 | 4 | 1/2 | 1/2 | 0 | * | 0 | 1 | 1 | 1 |
5 | Mrozek, Ignacy | 1200 | 4 | 0 | 0 | 1 | 1 | * | 1 | 0 | 1 |
6 | Pasternak, Michał | 1000 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | * | 1 | 1 |
7 | Pluskwa-Dąbrowski, Maciej | 1400 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | * | 0 |
8 | Jaworski, Miłosz | 1400 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | * |
Normę na trzecią kategorię wypełnił Mateusz Kowalczyk, normę na czwartą kategorię wypełnił Ignacy Mrozek.
Turniej o czwartą kategorię 12.02.2020r.
M | Nazwisko, Imię | Rank. | Pkt. | 1 | 2 | 3 | 4 | |
1 | Kowalczyk, Mateusz | 1400 | 4.0 | * | 1.0 | 1.0 | 2.0 | |
2 | Mielnik, Zofia | 1300 | 3.0 | 1.0 | * | 1.0 | 1.0 | |
3 | Kośmicki, Stanisław | 1400 | 3.0 | 1.0 | 1.0 | * | 1.0 | |
4 | Szewczyk, Bartosz | 1400 | 2.0 | 0.0 | 1.0 | 1.0 | * |
Turniej o drugą kategorię 12.02.2020r.
M | Nazwisko, Imię | Rank. | Pkt. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
1 | Pazio, Jakub | 1600 | 7.5 | * | 2.0 | 1.5 | 2.0 | 2.0 | |
2 | Król, Mateusz | 1600 | 4.5 | 0.0 | * | 1.0 | 2.0 | 1.5 | |
3 | Ładoń, Tymoteusz | 1600 | 4.0 | .5 | 1.0 | * | 1.0 | 1.5 | |
4 | Trzoch, Jakub | 1600 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | * | 1.0 | |
5 | Kowalski, Stanisław | 1600 | 1.0 | 0.0 | .5 | .5 | 0.0 | * |
Normę na drugą kategorię wypełnił Jakub Pazio.
Turniej o czwartą kategorię 13.02.2020r.
M | Nazwisko, Imię | Rank. | Pkt. | 1 | 2 | 3 | 4 | |
1 | Florkiewicz, Piotr | 1400 | 5.0 | * | 2.0 | 1.0 | 2.0 | |
2 | Czerny, Piotr | 1200 | 4.0 | 0.0 | * | 2.0 | 2.0 | |
3 | Czerny, Jan | 1200 | 3.0 | 1.0 | 0.0 | * | 2.0 | |
4 | Świniarski, Sebastian | 1200 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | * |
Normę na czwartą kategorię wypełnił Piotr Czerny.
Turniej Prestige 15" 14.02.2020r.
M. | Nazwisko | Imię | Rank. | Pkt. | M-Buch. | Buch. | Progr. |
1 | Mateusz | Kowalczyk | 1600 | 6 | 13.0 | 20.0 | 21.0 |
2 | Piotr | Florkiewicz | 1400 | 5 | 13.0 | 21.0 | 18.0 |
3 | Stanisław | Kośmicki | 1400 | 4 | 13.0 | 20.0 | 16.0 |
4 | Eryk | Jasiński | 1200 | 4 | 11.0 | 17.0 | 11.0 |
5 | Piotr | Czerny | 1400 | 3 | 11.0 | 16.0 | 11.0 |
6 | Sebastian | Świniarski | 1200 | 3 | 9.0 | 15.0 | 11.0 |
7 | Janek | Czerny | 1200 | 2 | 15.0 | 21.0 | 5.0 |
8 | Zosia | Mielnik | 1300 | 2 | 13.0 | 19.0 | 8.0 |
9 | Ignacy | Sasin | 1000 | 1 | 12.0 | 16.0 | 4.0 |
10 | Bartłomiej | Stępień | 1000 | 0 | 10.0 | 15.0 | 0.0 |
Turniej Prestige 4 15 min. 17.02.2020r.
M. | Nazwisko Imię | Rank. | Pkt. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
1 | Helena Klepacz | 1600 | 6 | 10:1 | 3:1 | 4:0 | 6:1 | 2:1 | 7:1 | 5:1 |
2 | Jakub Pazio | 1800 | 5 | 5:1 | 6:1 | 8:1 | 4:1 | 1:0 | 9:1 | 3:0 |
3 | Natan Okrągły | 1600 | 5 | 8:1 | 1:0 | 6:1 | 9:1 | 4:0 | 5:1 | 2:1 |
4 | Mateusz Król | 1600 | 5 | 9:1 | 5:1 | 1:1 | 2:0 | 3:1 | 10:1 | 7:0 |
5 | Stefan Włodarczyk | 1400 | 3 | 2:0 | 4:0 | 7:1 | 10:1 | 8:1 | 3:0 | 1:0 |
6 | Jan Sarnecki | 1600 | 3 | 7:1 | 2:0 | 3:0 | 1:0 | 9:1 | 8:0 | 10:1 |
7 | Łucja Modelska | 1100 | 3 | 6:0 | 9:1 | 5:0 | 8:0 | 10:1 | 1:0 | 4:1 |
8 | Michał Marchewka | 1200 | 3 | 3:0 | 10:1 | 2:0 | 7:1 | 5:0 | 6:1 | 9:0 |
9 | Michał Maciuk | 1000 | 2 | 4:0 | 7:0 | 10:1 | 3:0 | 6:0 | 2:0 | 8:1 |
10 | Lucyna Gawrońska | 1300 | 0 | 1:0 | 8:0 | 9:0 | 5:0 | 7:0 | 4:0 | 6:0 |
Turniej Prestige 5 15 min. 17.02.2020r.
M. | Nazwisko Imię | Rank. | Pkt. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
1 | Mateusz Kowalczyk | 1600 | 5 | * | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
2 | Ilia Prokhodovsky | 1400 | 3 | 0 | * | 1 | 0 | 1 | 1 |
3 | Tymon Michniewicz | 1200 | 2.5 | 0 | 0 | * | 1 | 1/2 | 1 |
4 | Daniela Prokhodovska | 1000 | 2 | 0 | 1 | 0 | * | 0 | 1 |
5 | Ignacy Mrozek | 1400 | 1.5 | 0 | 0 | 1/2 | 1 | * | 0 |
6 | Ignacy Sasin | 1000 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | * |
Turniej o czwartą kategorię 18-21.02.2020r.
M. | Nazwisko | Imię | Rank. | Pkt. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | |
1 | Włodarczyk, | Stefan | 1400 | 7.0 | * | 1.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | |
2 | Marchewka, | Michał | 1200 | 5.5 | 1.0 | * | 2.0 | 2.0 | .5 | |
3 | Modelska, | Łucja | 1100 | 4.0 | 0.0 | 0.0 | * | 2.0 | 2.0 | |
4 | Gawrońska, | Lucyna | 1250 | 2.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | * | 2.0 | |
5 | Maciuk, | Michał | 1000 | 1.5 | 0.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0 | * |
Normę na czwarta kategorię wypełnili Michał Marchewka i Łucja Modelska.
Turniej o trzecią kategorię 18-21.02.2020r.
M. | Nazwisko | Imię | Rank. | Pkt. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
1 | Kowalczyk, Mateusz | 1600 | 10.0 | * | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | 2.0 | |
2 | Prokhodovska, Daniela | 1000 | 6.5 | 0.0 | * | 1.0 | 1.5 | 2.0 | 2.0 | |
3 | Michniewicz, Tymon | 1400 | 6.0 | 0.0 | 1.0 | * | 1.0 | 2.0 | 2.0 | |
4 | Prokhodovskyi, Ilia | 1400 | 4.5 | 0.0 | .5 | 1.0 | * | 1.0 | 2.0 | |
5 | Mrozek, Ignacy | 1400 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | * | 2.0 | |
6 | Sasin, Ignacy | 1000 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | * |
Normę na trzecia kategorię wypełniła Daniela Prokhodovska.
Turniej o drugą kategorię 18-21.02.2020r.
M. | Nazwisko | Imie | Rank. | Pkt. | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
1 | Klepacz, Helena | 1600 | 7.0 | * | 2.0 | 1.0 | 2.0 | 2.0 | |
2 | Król, Mateusz | 1600 | 5.0 | 0.0 | * | 1.5 | 2.0 | 1.5 | |
3 | Okrągły, Natan | 1600 | 3.5 | 1.0 | .5 | * | 1.0 | 1.0 | |
4 | Sarnecki, Janek | 1400 | 3.0 | 0.0 | 0.0 | 1.0 | * | 2.0 | |
5 | Kowalski, Stanisław | 1600 | 1.5 | 0.0 | .5 | 1.0 | 0.0 | * |
Ferie na Bemowie, wyniki turniejów
- Turniej Prestige (1) 10.02.2020
- Turniej Prestige (2) 10.02.2020
- Turniej bez kategorii 10-11.02.2020
- Turniej czwartych kategorii 10-12.02.2020
- Turniej bez kategorii 12-13.02.2020
- Turniej piątych kategorii 12-13.02.2020
- Turniej czwartych kategorii 13-14.02.2020
- Turniej piątych kategorii 13-14.02.2020
- Turniej trzecich kategorii 13-14.02.2020
- Turniej Prestige (3) 17.02.2020
- Turniej Prestige (4) 17.02.2020
- Turniej o czwartą kategorie 18-21.02.2020
- Turniej o trzecią kategorię 18-21.02.2020
- Turniej o drugą kategorię 18-21.02.2020
Info: https://smwola.com.pl zakładka OKiE