Turniej Szachowy o Puchar OKiE Bemowo SM Wola do 12 lat

Rok szkolny 2023/2024
Turniej Szachowy 14.10.2023 październik 2023
Turniej Szachowy 02.12.2023 grudzień 2023
Turniej Szachowy 10.02.2024 luty 2024
Turniej Szachowy 13.04.2024 kwiecień 2024
Turniej Szachowy finałowy wrzesień 2024

Rywalizacja Grand Prix do lat 12 w roku szkolnym 2023/2024

Urodzeni w 2012 i 2011

MNazwisko, ImięRankLatGP
1Inknativosyan, Hracya14001213
2Gładki, Jan14001212
3Kozłowska, Ewa14001210
4Porucznik, Tadeusz1200128
5Wójcik, Stanisław1200124
6Krzewińska, Olga10001124
7Michniewicz, Tymon1400121
8Nowosielski, Jakub1000121
9Sadownik, Franciszek1000121
10Winiarski, Oliwier1000121



Template courtesy of Designs by Darren
© Klub Szachbem Warszawa 2024