Turniej Szachowy o Puchar OKiE Bemowo SM Wola do 12 lat

Rok szkolny 2023/2024
Turniej Szachowy 14.10.2023 październik 2023
Turniej Szachowy 02.12.2023 grudzień 2023
Turniej Szachowy 10.02.2024 luty 2024
Turniej Szachowy 13.04.2024 kwiecień 2024
Turniej Szachowy finałowy wrzesień 2024

Rywalizacja Grand Prix do lat 10 w roku szkolnym 2023/2024

Urodzeni w latach 2013 i 2014

M.Nazwisko, ImięRankLatGP
1Grzyb, Dominik14001015
2Radomska, Nikola1600108
3Milewski, Filip1400106
4Vervenko, Evgenia1400105
5Królak, Mateusz1400103
6Wiwała, Michał1000103
7Pełka, Jan1200102
8Sabirowa, Sofia1000102
9Bin Morht Fanol, Adam1000101
10Hunt, Anna1100101
11Puncewicz, Maksymilian1000101
12Starek, Tymoteusz1000101
13Taraszkiewicz, Gabriela1250101



Template courtesy of Designs by Darren
© Klub Szachbem Warszawa 2024