Kalendarium, wyniki, regulamin

Komunikaty, wyniki

Turniej 'O Puchar OKiE Bemowo SM Wola'

18.11.2006

M.Nazwisko, ImięRank.Pkt.GP
1Maciejewski, Andrzej18006,520,00
2Chomczyk, Marek16005,518,54
3Rzeszowski, Dominik1200517,08
4Harazińska, Ewa1600515,62
5Szymanek, Kacper1200414,15
6Wrzesiński, Gustaw1400412,69
7Kaniewska, Emilia12503,511,23
8Parol, Pola10003,59,77
9Kłopocki, Karol100038,31
10Górska, Weronika125036,85
11Oleszczuk, Jędrek100025,38
12Tydelski, Jan100023,92
13Jagoda, Aleksandra10001,52,46
14Iwanowska, Sonia10000,51,00
Template courtesy of Designs by Darren
© Klub Szachbem Warszawa 2010