Kalendarium, wyniki, regulamin

Komunikaty, wyniki

Turniej 'O Puchar OKiE Bemowo SM Wola'

2.02.2008

M.NazwiskoImięRank.Pkt.GP
1OleszekMaciej16006,520
2KoseskiDamian1400619,21
3RzeszowskiDominik1600518,42
4KozakowAleksy1600517,63
5OleszczukMarta1250516,83
6SzewczykMichał16004,516,04
7GórskaWeronika1400415,25
8KaniewskaEmilia1400414,46
9SolnickiMaciej1400413,67
10ParolPola1250412,88
11ZontekMichał1000412,08
12NaczyńskiPiotr1000411,29
13KoseskaKamila12503,510,5
14SzymanekKacper12003,59,71
15Kowerski-GomesAleksander100038,92
16TkaczykWeronika125038,13
17WójcikJan100037,33
18MiśkiewiczKacper100036,54
19KlimowiczKrzysztof100035,75
20DaniłowskiŁukasz100034,96
21PerzyńskiJakub10002,54,17
22BulińskiJakub100023,38
23JaworskiMaciej100022,58
24ZygackiMaciej10001,51,79
25BończakMaks100011
Template courtesy of Designs by Darren
© Klub Szachbem Warszawa 2010